• I nadále je možné zasílat dokumenty elektronicky (čitelně ofocené), pokud Vám tato forma vyhovuje.
     
  • Pro chovatele: Pokyny pro odchov štěňat a veškeré nejdůležitější informace a formuláře
  • Návod: Jak na to - DNA profil - Výsledky do databáze zašlete jej na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
  • Pro budoucí majitele: Jak si vybrat štěňátko s průkazem původu

 

Oznámení - rozhodnutí Bezpečnostní rady státu

Vážení členové KCHŠ, 

V návaznosti na dnešní rozhodnutí Bezpečnostní rady státu - vzhledem k vývoji koronaviru v Evropě rozhodla rada o dalších mimořádných opatřeních. S účinností od úterý 10. 3. 2020 od 18:00 hodin se zakazují divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení; sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce; výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé přesahující ve stejnou chvíli 100 osob. A to do odvolání tohoto mimořádného opatření. 

Nebude-li mimořádné opatření ukončeno, ruší se všechny plánované akce KCHŠ. Momentálně se jedná o Členskou schůzi, která se měla konat 21.3.2020. Jelikož je to akce, na kterou bylo pozváno téměř 300 lidí, jsme nuceni z výše uvedeného nařízení schůzi v daném termínu zrušit. Nový termín je stanoven na 23.5. 2020 na Zbraslavi. Prosím všechny členy o pochopení, jedná se o mimořádnou situaci nejen v klubu, ale i v České republice. 

Děkuji 
Kristina Vaníčková 
Předsedkyně klubu 

Na vědomí 
Jaroslava Smištíková - jednatelka klubu, bez připomínek 
Luboš Pečenka – předseda KK na vědomí, bez připomínek

 


- Zveřejněno 10.03.2020.